Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642663

TARKVARA ANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda meditsiiniinfosüsteemi klienditoe analüütikut, kelle peamisteks tööülesanneteks on
- klienditoe tagasiside analüüsimine
- uuenduste testimine
- süsteeminõuete analüüsimine ja kaardistamine
- tarkvara juurutusprojektides osalemine ja kasutajakoolituste läbiviimine
- tarkvara kasutajate poolt esitatud vajaduste ja probleemide analüüsimine ja dokumenteerimine
- spetsiaaltarkvara funktsionaalsuse ja kasutajamugavuse vastavuse testimine lähteülesandele
- tarkvara dokumentatsiooni väljatöötamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (võib olla omandamisel)
- hea analüütilise ja süsteemse mõtlemise võime
- arenemisvõime
- iseseisvalt töötamise võime
- hea suhtlemisoskus, hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- vastutustunne, meeskonnatöö valmidus
- heal tasemel eesti keele valdamine
Kasuks tuleb:
- töökogemus IT valdkonna analüütikuna
- andmebaaside päringukeele SQL kasutamise kogemus
- erialase terminoloogia tundmine

Ettevõte pakub

  • Huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
  • Väljakutseid pakkuvat tööd
  • Kompetentseid kolleege
  • Koolitus-, arenemis- ja karjäärivõimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi ja meeskonnatöö võimalust
  • Paindlikku tööaega
  • Konkurentsivõimelist tasu
  • Stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#642663

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
3. märts 2020

Medisoft on vabariigi suurim meditsiini- ja sotsiaalkindlustustarkvara tootev firma. Omame 25 aastast kogemust suurte infosüsteemide ning registrite projekteerimise ja realiseerimise osas, milledele pakume ka tuge, hooldust ja koolitust. Meie eelis teiste tarkvara arendusfirmade ees on valdkonna tundmine ja suur praktiline kogemus hästi töötavate mahukate missioonikriitiliste infosüsteemide arendamisel. Lisaks haiglatele, raviasutustele ja perearstidele, kasutavad meie infosüsteeme ka mitmed ministeeriumid, riigiametid, E-tervise Sihtasutus jt. Sobivale kandidaadile pakume tööd sõbralikus kontoris Tallinnas või Tartus. Töökeeleks on eesti keel, kuid kasuks tuleb ka inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Vaata rohkem