Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24578

Tarkvara administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • majandustarkvara administreerimine
  • kasutajaõiguste seadistamine
  • süsteemi seadistamine
  • tarkvara installeerimine uutele kasutajatele
  • igapäevane hooldus (varukoopiate tegemine jne)
  • lihtsamate probleemide lahendamine
  • valekannete korrigeerimine
  • elementaarse kasutajatoe pakkumine
  • kasutajate nõustamine, koolitamine
  • tarkvara administraator allub IT-juhile

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus samas valdkonnas
  • oskus suhelda kasutajatega neile arusaadavas keeles
  • täpsus, kiirus ja abivalmidus
  • soovitavalt eelnev kokkupuude programmidega NAVISION AXAPTA, JAVA, C++
  • arusaamine vene ja inglise kõnekeelest (telefonivestlusteks)
  • algatusvõime, viisakus ja avatus

Ettevõte pakub

  • koolitust kasutatava majandustarkvara osas
  • paindlikku tööaega
  • konkurentsivõimelist palka (põhipalk + lisatasu tunnitöö alusel)

Lisainfo

Sobiv kandidaat on nõus töötama paindliku tööajaga ja olema kättesaadav mobiiltelefoni vahendusel tööpäeviti kella 8.00-20.00.
Kui olete huvitatud meie pakkumisest, siis palun saatke meile

  • Elulookirjeldus
  • Avaldus koos palga- või hüvitussooviga

Teie vastuseid ootame hiljemalt 12. novembril 2003. Vastused palume saata kas e-posti aadressil natalja@via3l.ee või AS Via 3L, Vesse tn 1, 11415 TALLINN. Märgusõna “Tarkvara administraator”.
  • Töötegemise asukoht on Vesse tn 1, Tallinn

Tööpakkumise number
#24578

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2003
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2003

AS VIA 3L on Eesti suurimate hulgifirmade hulka kuuluvate ettevõtete OÜ JUNGENT ja AS KAUPMEES & KO - poolt 2001. aasta alguses ühiselt asutatud logistikakeskus.
Ettevõtte eesmärkideks on

  • olla neutraalne ostukanal kaubandusettevõtetele
  • tagada tänapäeva nõudmistele vastav teenindamine
  • olla avatud ja hea koostööpartner nii tootjatele kui maaletoojatele

    Vaata rohkem