Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #612386

Taristuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 12. august 2019
Kuulutus aegub:26. august 2019

Töö kirjeldus

Valla teede ja tänavate, tänavavalgustuse korrashoid, remonttööde korraldamine, valla transpordivahendite hoolduse ja kasutuse organiseerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või või keskharidus koos pikaajalise töökogemusega tegevusvaldkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja venekeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • ametikohast tulenevate teenistusülesandeid reguleerivate õigusaktide põhjalik tundmine;
  • teenistusülesannete täitmiseks vajalik arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide, interneti, vajalike andmekogude, registrite ja dokumendihaldussüsteemide kasutamise oskus;
  • hea organiseerimis- ja algatusvõime, töövõime, sealhulgas suutlikkus ettenähtud aja jooksul tulla toime täpsust ja korrektsust nõudvate tööülesannetega;
  • oskus säilitada rahu probleemsetes olukordades, väga hea suhtlemisoskus, oskus kuulata vestluspartnerit ja motiveerida oma seisukohti, edastada informatsiooni, esitada oma seisukohti selgelt, kuulata kaastöötajat ja vastuvõtule tulnud inimest;
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, tolerantsus ja empaatiavõime, sealhulgas kohustuste tulemuslik ja õigeaegne täitmine;
  • avatus, valmidus koostööks, usaldusväärsus, ausus ja viisakas suhtlemine;
  • olemas vähemalt B-kategooria juhiload.

  • head ja stabiilset töökeskkonda suure arengupotentsiaaliga omavalitsuses, kus Sul on võimalus oma ideedega kaasa lüüa ja neid ellu viia;
  • toetavat ja koostöövalmis meeskonda;
  • igakülgset abi sisse elamisel ning elukoha korraldamisel neile, kes elavad väljaspool valda.

Lisainfo

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#612386

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. august 2019
Kuulutus sisestati:
12. august 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem