Värsked tööpakkumised

Tarbijauuringute kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92954

Tööpakkumise number

92954

Töö kirjeldus

Kelle ülesandeks on olemasolevate uuringuprojektide juhtimine ja koordineerimine ning uue äri edendamine Balti riikides:

  • olemasolevate projektide haldamine ja raporteerimine
  • tulemuste analüüsimine ja presenteerimine

Töötingimused:
  • kontoritöö, millega kaasneb ka klientide külastamine
  • loov lähenemine projektide korraldamisel
  • koostöö teiste Baltikumi ja peakontori töötajatega

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat:

  • omab majandus- või turundusalast kõrgharidust (on eeliseks)
  • oskab luua ning hoida klientidega tugevaid partnerlussuhteid
  • omab head analüüsivõimet ning oskust probleeme lahendada
  • tunneb hästi arvutit (MS Office)
  • oskab end suurepäraselt väljendada nii kõnes kui ka kirjas eelkõige inglise ja eesti keeles
  • on tulemustele orienteeritud
  • on hea meeskonnatöötaja

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • isikliku arengu ja karjääri võimalusi
  • stabiilset ja professionaalset töökeskkonda dünaamilises tiimis
  • tööalast koolitust kvalitatiiv- ja kvantitatiivuuringute metoodikast

Lisainfo

Avaldus koos CV ja palgasooviga saata inglise keeles 25. veebruariks 2006 ACNielsen Eesti OÜ-sse, Lastekodu 48, Tallinn, 10144, või faksida: +372 6833 704.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2007

ACNielsen, a VNU business, is the world's leading marketing information company. With 21,000 employees worldwide offering services in more than 100 countries, ACNielsen's provides market research, information, analysis and insights to the consumer products and service industries. Clients rely on ACNielsen's market research, proprietary products, analytical tools and professional service to understand competitive perfomance, uncover new opportunities and to raise the profitability of their marketing and sales campaigns.