Värsked tööpakkumised

Tarbijauuringute kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125834

Tööpakkumise number

125834

Töö kirjeldus

Kelle ülesandeks on olemasolevate uuringuprojektide juhtimine ja koordineerimine ning uue äri edendamine Balti riikides:
• olemasolevate projektide haldamine ja raporteerimine
• tulemuste analüüsimine ja presenteerimine
• kliendibaasi haldamine (nii uued kliendid kui ka praegused)

Töötingimused:
• kontoritöö, millega kaasneb ka klientide külastamine
• loov lähenemine projektide korraldamisel
• andmetega tegelemine ja analüüs
• koostöö teiste Baltikumi ja peakontori töötajatega

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat:
• omab majandus- või turundusalast kõrgharidust (on eeliseks)
• oskab luua ning hoida klientidega tugevaid partnerlussuhteid
• omab head analüüsivõimet ning oskust probleeme lahendada
• tunneb hästi arvutit (MS Office)
• on tugeva analüüsi ning numbriliste võimetega
• oskab end suurepäraselt väljendada nii kõnes kui ka kirjas eelkõige inglise ja eesti keeles
• on tulemustele orienteeritud
• on hea meeskonnatöötaja

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises keskkonnas
• isikliku arengu ja karjääri võimalusi
• stabiilset ja professionaalset töökeskkonda dünaamilises tiimis
• tööalast koolitust kvalitatiiv- ja kvantitatiivuuringute metoodikast

Lisainfo

Avaldus koos CV ja palgasooviga saata inglise keeles ACNielsen Eesti OÜ-sse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
28. september 2007

The Nielsen Company is a global information and media company with leading market positions and recognized brands in marketing information (ACNielsen), media information (Nielsen Media Research), trade shows and business publications (Billboard, The Hollywood Reporter, Adweek). The privately held company is active in more than 100 countries, with headquarters in Haarlem, the Netherlands, and New York, USA. For more information, please visit, www.nielsen.com.