Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58785

Tarbijauuringute assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle ülesandeks on olemasolevate uuringuprojektide juhtimine ja koordineerimine ning uue äri edendamine Balti riikides:

  • olemasolevate projektide haldamine ja raporteerimine
  • tulemuste analüüsimine ja presenteerimine

Töötingimused:
  • kontoritöö, millega kaasneb ka klientide külastamine
  • loov lähenemine projektide korraldamisel
  • koostöö teiste Baltikumi ja peakontori töötajatega

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat:

  • omab majandus- või turundusalast kõrgharidust (on eeliseks)
  • oskab luua ning hoida klientidega tugevaid partnerlussuhteid
  • omab head analüüsivõimet ning oskust probleeme lahendada
  • tunneb hästi arvutit (MS Office)
  • oskab end suurepäraselt väljendada nii kõnes kui ka kirjas eelkõige inglise ja eesti keeles
  • on tulemustele orienteeritud
  • on hea meeskonnatöötaja

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • isikliku arengu ja karjääri võimalusi
  • stabiilset ja professionaalset töökeskkonda dünaamilises tiimis
  • põhjalikku koolitust kvalitatiiv- ja kvantitatiivuuringute metoodikast

Lisainfo

Avaldus koos CV ja palgasooviga saata inglise keeles 23. veebruariks 2006 ACNielsen Eesti OÜ-sse, Lastekodu 48, Tallinn, 10144, või faksida: +372 6833 704.

Tööpakkumise number
#58785