Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #364779

Tarbijapoliitika ja avalike suhete osakonna kommunikatsioonieksperti

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle peamised ülesanded on:

  • kommunikatsiooniplaanide (sise- ja väliskommunikatsioon) strateegiline planeerimine, koostamine ja elluviimine, et laiendada tarbijatele ja ettevõtjatele olulise informatsiooni levikut;
  • artiklite, infomaterjalide, pressiteadete koostamine ja toimetamine ning avaldamise korraldamine;
  • meediakanalite monitooring ja analüüsimine;
  • osalemine avalikkusele suunatud teavitusprojektide väljatöötamises (sh vajadusel ka hangete koostamine ja läbiviimine) ja ellurakendamises.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

  • kõrgharidust, soovitavalt magistrikraadi olemasolu (avalikkussuhted, kommunikatsioon, ajakirjandus);
  • edukat töökogemust avalike suhete, ajakirjanduse valdkonnas vähemalt kolm aastat;
  • väga head suhtlemis- ja väljendusoskust;
  • eesti keele ja inglise keele oskust kõrgtasemel, kasuks tuleb vene keele oskus;
  • projektijuhtimise kogemust, algatusvõimet ja loovust;
  • missioonitunnet ja iseseisvat töövõimet ka pingeolukorras.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja mitmekesist tööd ning suurepärast eneseteostamise võimalust tõenäoliselt Eesti kõige mitmekülgsemas ja rutiinivabamas ettevõttes;
  • toetavat ja professionaalset meeskonda.

Lisainfo

Kui tunned, et soovid töötada Tarbijakaitseametis kirjeldatud ülesannetega, siis ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja põhjendusega „Miks just mina sobiksin sellele ametikohale?“ hiljemalt 6. jaanuariks 2015.a.

Tööpakkumise number
#364779

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2014

Vaata rohkem