Tarbijapoliitika ja avalike suhete osakonna kommunikatsioonieksperti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364779

Tööpakkumise number

364779

Töö kirjeldus

kelle peamised ülesanded on:

• kommunikatsiooniplaanide (sise- ja väliskommunikatsioon) strateegiline planeerimine, koostamine ja elluviimine, et laiendada tarbijatele ja ettevõtjatele olulise informatsiooni levikut;
• artiklite, infomaterjalide, pressiteadete koostamine ja toimetamine ning avaldamise korraldamine;
• meediakanalite monitooring ja analüüsimine;
• osalemine avalikkusele suunatud teavitusprojektide väljatöötamises (sh vajadusel ka hangete koostamine ja läbiviimine) ja ellurakendamises.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:

• kõrgharidust, soovitavalt magistrikraadi olemasolu (avalikkussuhted, kommunikatsioon, ajakirjandus);
• edukat töökogemust avalike suhete, ajakirjanduse valdkonnas vähemalt kolm aastat;
• väga head suhtlemis- ja väljendusoskust;
• eesti keele ja inglise keele oskust kõrgtasemel, kasuks tuleb vene keele oskus;
• projektijuhtimise kogemust, algatusvõimet ja loovust;
• missioonitunnet ja iseseisvat töövõimet ka pingeolukorras.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

• huvitavat ja mitmekesist tööd ning suurepärast eneseteostamise võimalust tõenäoliselt Eesti kõige mitmekülgsemas ja rutiinivabamas ettevõttes;
• toetavat ja professionaalset meeskonda.

Lisainfo

Kui tunned, et soovid töötada Tarbijakaitseametis kirjeldatud ülesannetega, siis ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja põhjendusega „Miks just mina sobiksin sellele ametikohale?“ hiljemalt 6. jaanuariks 2015.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2014