Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127693

Tarbesõidukite müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarbesõidukite (Mercedes-Benz Actros, Mitsubishi Fuso ja Canter) müük klientidele meie PÄRNU esinduses
Kliendiandmebaasi haldamine ja täiendamine
Pakkumiste esitamine klientidele

Ootused kandidaadile

eelnev müügitöö kogemus (soovitavalt autonduse alal)
vähemalt keskhariduse olemasolu
eesti keele ladus valdamine ja vene ning inglise või saksa keele oskus suhtlustasandil
hea arvuti kasutamise oskus
hea koostöö ja suhtlemisoskus
väga hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus
B-kat. juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
täiendkoolitusi ja enesetäiendamise võimalusi
väga head, töötulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Kasuks tuleb huvi autonduse ja tehnika vastu

Tööpakkumise number
#127693