Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66908

Tarbesõidukite müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eemärgiks on süsteemse müügitegevuse – kvaliteetse tarbesõidukite müügiteenuse osutamise ning kliendisuhte hoidmise kaudu saavutada turuosa ja klientide rahulolu kasv.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kesk- või eriharidus (soovitavalt tehnikaalane)
  • eelnev müügitöö kogemus (soovitavalt automüügi kogemus)
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • kohusetunne ja lojaalsus
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea arvutioskus (Word, Excel)
  • auto juhtimise oskus ja juhiloa olemasolu (soovitavalt
C-kategooria)

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust pidevalt arenevas organisatsioonis
  • kaasaegset töökeskkonda
  • töötulemustest sõltuvat palka
  • koolitusvõimalust
  • head meeskonda

Tööpakkumise number
#66908

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2006
Kuulutus sisestati:
10. mai 2006

AS Iv Pluss kuulub Fakto Gruppi. Rahvusvahelise ettevõtete grupi põhitegevuseks on autokaubandus ja sellega seonduvad teenused. Fakto Grupi moodustavad AS Fakto, Fakto Auto AS, AS Iv Pluss, Nissan Balti AS ja Nempe OÜ.
AS Iv Pluss on IVECO tarbesõidukite hulgimüüja ning tegeleb uute ja kasutatud sõidukite jaemüügiga; sõidukite hoolduse, remondi ja varuosamüügiga. www.iveco.ee

Vaata rohkem