Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299276

Tantsuõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tantsuõppe läbiviimine eelkooliealistele lastele

Ootused kandidaadile

tantsualaseid oskusi ja teadmisi;
tähelepanelikkust;
loovust;
kiiret õppimisvõimet;

Ettevõte pakub

koolitust;
mõnusat seltskonda;
arenguvõimalust;

Lisainfo

õppetöö toimub reeglina tööpäevadel ajavahemikul 15:00 - 19:00;
Töökohad on nii Tallinn, Harjumaa kui ka Tartu.
Tööle asumine alates 5. August. Aprill-mai vaatlused.

Tööpakkumise number
#299276

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. märts 2013
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2013

Õpetame tantsu südamega ja tahame oma õpilastele edasi anda ainult kõrgetasemelist tantsuõpetust nii, et kunagi õpetaksid meie õpilased meie lapsi ja lapselapsi.
Kui Sa oled õppinud mõnd tantsukunsti või -stiili ja Sulle meeldib tänaseni tegeleda tantsuga ning otsid uusi arenemisvõimalusi, siis anna endast teada. Ootame oma tiimi energilisi ja loovaid tantsuinimesi, kes aitaksid meil tantsulapsi arendada.

Vaata rohkem