Värsked tööpakkumised

Tantsija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175731

Tööpakkumise number

175731

Töö kirjeldus

Pakume tööd striptiisitaridele. Töö vahetustega. Väljaõpe kohapeal. Võimalus palju turistidega suhelda, hea kehaline treening, väga hea töötasu.

Nõudmised kandidaadile

Inglis keele algtase, hea välimus ja suhtlemisoskus. Vanus alates 18.a.

Meeldiv kollektiiv, hea kehaline treening, võõrkeelte praktika, võimalus töötada välismaal ja loomulikult väga hea teenistus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. mai 2009
Kuulutus sisestati:
24. märts 2009
Brutopalk:
Alates 20000 kuni 40000 EEK kuus

Tallinna kesklinnas asuvatesse striptiisi klubidesse võetakse tööle uusi tantsijaid seoses töömahu suurenemisega. Töö võimaldab palju suhelda võõrkeeltes, pidevat kehalist treeningut ja väga head töötasu. Töö naistele vanuses 18 - 35.a. Hiljem võimalus töötada välismaal