https://www.cvkeskus.ee/210585

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210585

Tantsija-hostess Norras / танцовщицa-хостесс в Норвегии

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume tütarlapsi tööle Dreams Showbar'i Norras. Dreams Showbar Trondheimis on olnud aastaid tuntud kui Norra parim striptiisiklubi. 7. jaanuaril 2010 avati Dreams Showbar ka Bergenis. Bergen on suuruselt Oslo järel teine linn Norras. Trondheim on Norra esimene ajalooline pealinn. Trondheimi katedraalis kroonitakse ka kõiki Norra kuningaid. Nii Trondheimis kui Bergenis on Dreams Showbar linna ainuke striptiisiklubi.
Dreams Showbar pakub tantsijatele parimat teenimisvõimalust Skandinaavias.
Tööks on tantsimine (striptiis-lavashow ja tants privaatides) koos konsumatsiooniga.
Intiimteenused on rangelt välistatud. Klubis on 100% no touch policy!
www.dreams.no

Приглашаем девушек на работу в Dreams Showbar в Норвегии. Dreams Showbar в Тронхейме уже много лет известен как лучшии стриптиз-клуб в Норвегии. 7 января 2010 Dreams Showbar был открыт также в Бергене. Берген второй по величине город в Норвегии после Осло. Тронхейм это первая историческая столица Норвегии. В соборе Тронхейма проводится коронации всех королей Норвегии. И в Тронхейме и Бергене Dreams Showbar является единственным стриптиз-клубом в городе.
Dreams Showbar предлагает танцовщицам лучшие возможности заработка в Скандинавии.
Paботa - танец (стриптиз-шоу на сценe и приватные танцы) с консумацией.
Cтрого без интимa. В клубe 100% no touch policy!
www.dreams.no


Ootused kandidaadile

 • Vanus 18-30,
 • meeldiv välimus,
 • valmidus klientidega suhtlemiseks (inglise keele oskus).

 • Bозраст 18-30,
 • приятная внешность,
 • готовность общаться с клиентами (знание английского языка).


Ettevõte pakub

 • võimalust teenida 30.000-140.000 EEK kuus;
 • väljaõpet erootilise tantsu koolis, kus saab õppida postitantsu (pole dance), sületantsu (lap dance) ja konsumatsioonitehnikat;
 • professionaalseid jalanõusid ja kostüüme, mida saab soetada Stripkrediidi abil;
 • majutust ja mõlema suuna pileteid;
 • 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga, majutusega ja reisimisega seotud küsimustes.

 • возможность зарабатывать 30.000-140.000 EEK в месяц;
 • oбучение в школе эротического танца, где можно научиться танцу на пилоне (pole dance), лепданс (lap dance) и технику консумации;
 • профессиональную обувь и костюмы, которые могут быть куплены с помощью Стрипкредит;
 • проживание и билеты в обе стороны;
 • 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой, проживание и поездки.


Lisainfo

Kui tööpakkumine huvitab siis on vaja saata fotod (täispikkuses ja portree), pikkus, kaal, vanus, kodakondsus ja kontakandmed (ees- ja perekonnanimi, tel. number, e-post) e-postiga.

Если предложение интересует нaдо отправить фотографии (полныи рост и портрет), рост, вес, возраст, гражданство и контактные данные (имя, фамилия, номер телефона, емаил) нa емаил.


Eurostrip Agentuur on sallimatu inimkaubanduse, sunnitöö, prostitutsiooni vahendamise ja prostitutsioonile kallutamise suhtes. Eurostrip Agentuur hoiatab: Ilma ametliku ja arusaadava lepinguta, kahtlaste vahendajate kaudu ja tundmatute tööandjate juurde välismaale tööle sõitmine võib olla ohtlik! Kahtluste korral ja nõu küsimiseks soovitame tantsijatel-hostessidel pöörduda Eurostrip agentuuri poole.

Агенство Eurostrip выступает против торговли людьми в целях сексуальной эксплуатации, принудительного труда, посредничества в проституции и склонения к занятию проституцией. Агенство Eurostrip предупреждает всех желающих работать заграницей: очень опасно ехать работать без официального и понятного контракта, через ненадёжных посредников, а также к неизвестным работодателям! В случае подозрения и за советом, мы рекомендуем танцовщицам обращаться в агенство Eurostrip.


Tööpakkumise number
#210585
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tantsija-hostess Norras / танцовщицa-хостесс в Норвегии
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!