Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345409

Tantsija-hostess-baaridaam Šotimaal / Танцовщица-хостесс-барменша в Шотландии

CVKeskus.ee klient
Suurbritannia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

★ tantsimine (topless, striptiis) - lava- ja privaatshow (table-dance, private dance) + hostessitöö ehk
konsumatsioon (www.starlife.ee/konsumatsioon) + baaridaami töö (topless)

★ танец (топлесс, стриптиз) - шоу на сцене и привaтное шоу (table-dance, private
dance) + работа хостесс, т.е. консумация (www.starlife.ee/konsumatsija) + работа барменши (топлесс)

Ootused kandidaadile

★ 18+.
★ Inglise keele oskus vähemalt keskmisel tasemel.
★ Vajalikud isikuomadused.

★ 18+.
★ Знание английского языка, по крайней мере, на среднем уровне.
★ Необходимые личные качества.

★ 2 parimat eliitklubi "Euroopa naftapealinnas" Aberdeenis Šotimaal THE MASK ja SILHOUETTES BEHIND KRISTALS ühe paketina! Võid teenida kuni 1000
naela (1150 eurot) päevas!

★ 2 лучших элитных клуба в «нефтяной столице Европы» Абердине в Шотландии THE MASK и SILHOUETTES BEHIND KRISTALS «в одном
пакете»! Возможность зарабатывать до 1000 фyнтов (1150 евро) в день!

Lisainfo

★ Aberdeen kannab nime "Euroopa naftapealinn" ("Oil Capital of Europe") ja linn on hääletatud mitmetes küsitlustes kõige õnnelikumaks kohaks
Suurbritannias. Hea äri saladus Aberdeenis on naftatööstus. Maailma suurima kopterilennujaamaga ja off -shore naftapuurplatvorme teenindavate laevade
sadamaga on Aberdeen Euroopa naftatööstuse keskuseks. Aberdeen on jõukas ja kosmopoliitne linn, tuntud suurejoonelise ja rikkaliku arhitektuuri
poolest. Enamus hooneid on ehitatud graniidist, mistõttu nimetatakse Aberdeeni ka "Graniidilinnaks" ("The Granite City"). Samuti on kuulsad linna paljud
kaunid pargid ja aiad, ning pikk liivane mererand. Šotlaste suurepärane iseloom ja majanduslik heaolu Aberdeenis tagavad klubidele fantastiliselt hea
klientuuri.

★ Абердин имеет название «нефтяная столица Европы» («Oil Capital of Europe») и был признан в нескольких опросах, как самое счастливое
место в Великобритании. Секрет хорошего бизнеса в Абердине - это производство нефти. С самым большим в мире портом для вертолетов и
важной портовой гаванью обслуживающей оффшорныx нефтяныx платформ Абердин стал центром Европы по производству нефти.
Большинство зданий построены из гранита, и, как следствие, Абердин часто называют «Granite City». Он также известен своими
многочисленными выдающимися парками и садами по всему городу, а также длинным песчаным пляжем. Великолепный характер шотландцев
и экономическое благополучие Абердина обеспечивают клубы фантастически хорошими клиентами.

Tööpakkumise number
#345409

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 2000 - 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

★ Pakume tööd nii professionaalidele kui ka algajatele tantsijatele-hostessidele Starlife "Clean Club" tähega* tunnustatud klubides Soomes, Šotimaal, Prantsusmaal, Taanis ja Küprosel.
★ Aitame alustada ja edendada rahvusvahelist karjääri, teenida head raha ja saada staariks. Samuti pakume hooajatööd ja tööpraktikat suveks.
★ Meie klubides teenivad tantsijad-hostessid 2000-8000 eurot kuus, tipptegijad parimates klubides ka rohkem. Lühikeste lepingutega töötades on nädalapalk tavaliselt 500-2000 eurot. Ainult go-go tantsijad ja hostessid teenivad tavaliselt 1200-4000 eurot kuus.
* - Starlife "Clean Club" täht tähendab, et töö klubis on puhas, turvaline ja seaduslik, klubides ei ole prostitutsiooni ega eskortteenuseid, ning keelatud on tantsijate-hostesside puudutamine (käperdamine), solvamine ja ahistamine.

★ Предлагаем работу для профессиональных и также для начинающих танцовщиц-хостесс в Финляндии, Шотландии, Франции, Дании и на Кипре в клубах сo Starlife «Clean Club» звездой*.
★ Поможем начать международную карьеру, зарабатывать хорошие деньги и стать звездой. Также предлагаем сезонную работу и стажировку на лето.
★ В наших клубах танцовщицы-хостесс зарабатывают от 2000 до 8000 евро в месяц, самые успешные в лучших клубах и больше. С короткими контрактами зарплата обычно от 500 до 2000 евро в неделю. Tолько гоу-гоу танцовщицы и хостесс зарабатывают от 1200 до 4000 евро в месяц.
* - Starlife «Clean Club» звездa означает, что работа в клубе чистая, безопасна и легальная, в клубе нет проституции или эскорт-услуг, запрещено трогать (лапать), оскорблять и преследовать танцовщиц-хостесс.

Vaata rohkem