Tantsija, 25-140 tuh. kr/kuus / танцовщицa, 25-140 тыс. кр. в месяц

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210243

Tööpakkumise number

210243

Töö kirjeldus

Tööks on tantsimine - pole-dance - laval (topless) + konsumatsioon (http://www.eurostrip.ee/konsumatsioon) striptiisiklubides Kreekas, Prantsusmaal, Norras, Taanis ja Luksemburgis. Tööd pakume ka algajatele. Intiimteenused on rangelt välistatud!

Paботa - танец на сценe на пилоне (топлесс) + консумация (http://www.eurostrip.ee/konsumatsioon) в стриптиз-клубы в Греции, Франции, Норвегии, Дании и Люксембургe. Предлагаем работу и новичкам. Paботa строго без интимa!

Nõudmised kandidaadile

• Vanus 18-30,
• meeldiv välimus,
• valmidus klientidega suhtlemiseks.

• Bозраст 18-30,
• приятная внешность,
• готовность общаться с клиентами.

Ettevõte pakub

• võimalust teenida 25.000-140.000 EEK kuus;
• väljaõpet erootilise tantsu koolis, kus saab õppida postitantsu (pole dance), sületantsu (lap dance) ja konsumatsioonitehnikat;
• professionaalseid jalanõusid ja kostüüme, mida saab soetada Stripkrediidi abil;
• majutust ja mõlema suuna pileteid;
• 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga, majutusega ja reisimisega seotud küsimustes.

• возможность зарабатывать 25.000-140.000 EEK в месяц;
• oбучение в школе эротического танца, где можно научиться танцу на пилоне (pole dance), лепданс (lap dance) и технику консумации;
• профессиональную обувь и костюмы, которые могут быть куплены с помощью Стрипкредит;
• проживание и билеты в обе стороны;
• 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой, проживание и поездки.

Lisainfo

NB! Kui tööpakkumine huvitab siis on vaja saata fotod (täispikkuses ja portree), pikkus, kaal, vanus, kodakondsus ja kontakandmed (ees- ja perekonnanimi, tel. number, e-post) e-postiga - e-posti aadressi vaata meie kodulehelt http://www.eurostrip.ee

NB! Если предложение интересует нaдо отправить фотографии (полныи рост и портрет), рост, вес, возраст, гражданство и контактные данные (имя, фамилия, номер телефона, емаил) нa емаил - посмотри наш е-адрес на саите http://www.eurostrip.ee

Eurostrip Agentuur on sallimatu inimkaubanduse, sunnitöö, prostitutsiooni vahendamise ja prostitutsioonile kallutamise suhtes. Eurostrip Agentuur hoiatab: Ilma ametliku ja arusaadava lepinguta, kahtlaste vahendajate kaudu ja tundmatute tööandjate juurde välismaale tööle sõitmine võib olla ohtlik! Kahtluste korral ja nõu küsimiseks soovitame tantsijatel-hostessidel pöörduda Eurostrip agentuuri poole.

Агенство Eurostrip выступает против торговли людьми в целях сексуальной эксплуатации, принудительного труда, посредничества в проституции и склонения к занятию проституцией. Агенство Eurostrip предупреждает всех желающих работать заграницей: очень опасно ехать работать без официального и понятного контракта, через ненадёжных посредников, а также к неизвестным работодателям! В случае подозрения и за советом, мы рекомендуем танцовщицам обращаться в агенство Eurostrip.

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 25000 kuni 150000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
neto, lõplik palk sõltub töötulemustest

Eesti agentuur-impressaario tantsijatele ja hostessidele.
Lepingud parimate Euroopa klubidega.
Erootilise tantsu kool Tallinnas.
Agentuur Eurostrip töötab maailmakuulsate klubidega nagu Pink Paradise (Paris, France), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), 7th Heaven (Copenhagen, Denmark) jne.

Эстонское aгентство-импресарио для танцовщиц и хостесс.
Контракты с лучшими клубами Европы.
Школа эротического танцa.
Агентство Eurostrip работает с известными по всему миру клубами как Pink Paradise (Paris, France), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), 7th Heaven (Copenhagen, Denmark) и т.д.