Värsked tööpakkumised

Tanklavõrgu juhi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213468

Tööpakkumise number

213468

Töö kirjeldus

* teenindusjaamade majandustegevuse analüüs
* lepingute, korralduste ettevalmistamine
* lepingute, korralduste täitmise kontroll
* infovahetuse korraldamine
* tanklavõrgu juhi assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

* keskharidus
* analüütiline mõtlemine
* algteadmised raamatupidamisest
* teadmised majandusüksuse juhtimisest
* arvuti kasutamise oskus· (tekstitöötlus-, tabelarvutus-, e-maili programmide kasutamise oskus, veebilehitsejate kasutamine, failisüsteemide käsitsemise oskus, windows - keskonna kasutamise oskus)
* väga hea eesti keele oskus, kõnes/kirjas
* vene keele oskus suhtlustasandil

Vajalik 3 aastane majandusüksuse juhtimise kogemus.
Kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd, enesearendamise võimalusi ja tulemustele vastavat tasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
29. november 2010

AS Olerex on Eesti üks suurimaid mootorikütuste jaemüüjaid. Olerexi jaemüügivõrgus on 44 teenindusjaama, ettevõttes töötab 260 inimest.