Värsked tööpakkumised

Tanklate jaemüügidirektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115482

Tööpakkumise number

115482

Töö kirjeldus

tanklate eelarvete koostamine ja täitmise kontoll
teeninduskultuuri tagamine tanklates vastavalt Lukoil kontserni standarditele
reklaamikampaaniate organiseerimine ja läbiviimine
turundustöö analüüs ja selle alusel uute turundusvõimaluste leidmine
jaemüügi osakonna töötajate juhtimine

Nõudmised kandidaadile

majandus- või turundusalane kõrgharidus
vähemalt kolmeaastane jaemüügi juhtimise kogemus
väga head vene ja eesti keele oskust, inglise keel suhtlustasandil
head suhtlusoskust ning tugevat stressi taluvust

Ettevõte pakub

ametiautot ning muid soodustusi
konkurentsivõimelist töötasu ja boonuseid
erialast koolitust
võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007

AS Lukoil Eesti tegutseb Eesti kütuste hulgi- ja jaemüügiturul alates 1993. aastast. Tänaseks päevaks kuulub Lukoili mehitatud teenindusjaamade võrku 32 tanklat üle Eesti. Pakume ööpäevaringselt parimat teenindust sõidukijuhtidele, paindlikku hinnapoliitikat ja rahvusvahelist kliendikaarti.