https://www.cvkeskus.ee/64349

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64349

Tänavakivipiagaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tänavakivide paigaldamine ehitusobjektidel


Ootused kandidaadile

meeskonnatöö valmidus

kohusetundlikkus ja korrektsus


Ettevõte pakub

sõbralikku kollektiivi

stabiilset ja võimetele vastavat sissetulekut

vaheldusrikast tööd


Lisainfo

Tublidel töötajatel võimalus jätkata tööd aastaringselt.


Tööpakkumise number
#64349
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tänavakivipiagaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!