Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #649833

Tänavakivi paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tänavakivide, looduskivide paigaldus ja sinna juurde kuuluvate töödega.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ja meeskonnatöö oskus. B kat. juhilubade olemasolu. Töökogemus erinevate ehitusmasinatega.

Tänapäevaseid töövahendeid. Konkurentsivõimelist palka, vajadusel elamispinda, tööautot. Töötasu maksmine kindlal kuupäeval.

Tööpakkumise number
#649833

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
13. mai 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem