Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671874

Tänavahoolduse autojuht/traktorist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:11. november 2020

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda tänavahoolduse autojuhte ja traktoriste, kelle töö tulemusel on:
* teehoiutööd teostatud vastavalt vahetuse meistrilt saadud juhistele
* ettevõtte poolt töö tegemiseks usaldatud tehnika heaperemehelikult hoitud ja  hooldatud
* väljasõidulehed korrektselt täidetud

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on
* C ja/või T kategooria juhiluba
* hea tehniline taip
* soovitavalt eelnev töökogemus teede hoolduse või ehituse valdkonnas
* soovitavalt eelnev töökogemus teehooldumasinatega (Scania, Volvo, Valtra jm)
* valmisolek töötada öösiti

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
* head palka
* kaasaegset tehnikat
* vahetustega tööd
* sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töid teostatakse Tartus ja Tartumaal.
Kontakt Urmo Liiva, telefon 53 226 671

Tööpakkumise number
#671874

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem