Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545723

TALVEREHVIDE NAASTUTUSROBOTI OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Talverehvide naastutamine täisautomaatse naastutusrobotiga A-TEC100
  • Naastutusroboti hooldus ja korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taip ja töökogemus masinate ja seadmetega
  • Hea rutiinitaluvus ja püsivus
  • Hea füüsiline vorm
  • Aktiivsus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Professionaalset ja sõbralikku kollektiivi
  • Tööd arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Personaalset motivatsioonipaketti

Lisainfo

Tööaeg: kokkuleppel
Tööle asumise aeg: ASAP
Avalduste esitamise aeg: kuni 25.juuli
Avaldused saata: marek(at)tirestar.ee

Kontaktandmed:
Kontaktisik: Evert Kreek, tegevjuht
Aadress: Mäealuse 10, 12618 Tallinn
Internetiaadress: www.tirestar.ee

Tööpakkumise number
#545723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2018

Eesti suurim sõiduauto rehvide veebi- ja hulgimüüja Tirestar OÜ (kaubamärk Rehvid 24), milline kuulub Euroopa suurimasse rehvide jaemüügi ketti Point-S ja mille aastane müügimaht on 8 miljonit EURi, otsib oma meeskonda tugevdama korrektset ja usinat töötajat, et paremini teenindada suurenenud nõudlust ja mahtude kasvu.

Vaata rohkem