Värsked tööpakkumised

Talutöölised/farmerid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90393

Tööpakkumise number

90393

Töö kirjeldus

Palju erinevaid suuri talusid nii Inglismaal, Shotimaal, Põhja-Iirimaal kui Walesis vajavad endale tubli talutöö kogemustega töötajat.

Kohustuste hulka kuuluvad üldised talutööd, loomade eest hoolitsemine, lehmade lüpsmine või põllutöö, töö traktoril jne. On ka sigalaid ja linnufarme.

On ka talusid, kes vajavad kas ainult lüpsjat või ainult traktoristi - erinevad variandid. Samuti vajatakse naisi kergematele talutöödele. On ka tööd paaridele.

Nõudmised kandidaadile

  • Tugev, kõva töötegija
  • Eelnev talutöökogemus
  • Valmisolek töötada väljas ükskõik millise ilmaga
  • Oskus töötada loomadega - lehmad, sead, lambad, kanad jne
  • Inglise keele oskus vähemalt algtasemel
  • Paljud tööandjad nõuavad autojuhiluba

Meil on vaja Teilt järgnevat:

  • Teie CV INGLISE keeles, mis sisaldab täielikku teenistuskäiku (abistame tõlkimisvõimaluse leidmisel, kui vaja);
  • Arstitõend perearstilt, mis kinnitab, et olete terve töötamaks Suurbritannias;
  • Politseitõend ehk väljavõte karistusregistrist, mis tõendab, et Teil pole kriminaalkaristusi või selgitab, mis need on;
  • 2 soovituskirja praeguselt/endistelt tööandjatelt. Kui sellega on probleeme, palun andke meile teada;
  • Passipilt;
  • Pass või ID-kaart (millest teeme kohapeal koopia);
  • Põllumajanduslikud diplomid (kui on)
  • Juhiluba (kui on)

Ettevõte pakub

Täistööaeg ja ametlik leping
Võimalused ületunde teha
Majutus talu poolt
Palk alates £5.74 tunnis
Töö meeldivate ja sõbralike talupidajate juures
Vähemalt 28 tasustatud puhkusepäeva aastas
Lepingud 1 või 2 aastaks

Mõned talud lubavad ka perekonna kaasa tuua ja leiavad ka partnerile tööd.

Abel Staff aitab teid kogu asjaajamisel, nt Suurbritannias pangaarve avamisel, kindlustuse tegemisel jm. Abel Staff korraldab ka Teile vastu tulemise Londoni lennujaama ja sealt talusse edasi mineku.

Lisainfo

Meil on palju häid talusid üle kogu Suurbritannia - kõigis on Teile ka majutus olemas.

Tööpakkumisi on nii üksikutele inimestele kui ka paaridele. Sageli saab partner tööd samas talus või siis pakutakse lihtsalt majutusvõimalust kahele.

Konkreetsed tööpakkumised ning rohkem informatsiooni Abel Staffi ja töötamise kohta Suurbritannias leiate meie koduleheküljelt http://www.abelstaff.com

NB! TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.