Värsked tööpakkumised

Talutööline seafarmi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86930

Tööpakkumise number

86930

Töö kirjeldus

Talu Oxfordi lahistel vajab töötajat, kes koos teise eesti noormehega aitaks sigade eest hoolitseda- toita, süstida jne. Sigu on kokku umbes 300 ja elavad väljas.
Majutustingimused on väga head - kahe peale 3 magamistoaga kõigi mugavustega 2-kordne maja talu juures, sees internet.
Üks noormees on olnud seal juba 10 kuud ja otsitakse asendust teisele noormehele, kes lahkub isiklikel põhjustel.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus loomadega, soovitavalt sigadega
Juhiluba
Vallaline mees vanuses 21-28
Inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Tööd vähemalt aastaks ja sobivuse korral kauemaks'
Palka £5.40 tunnis
Tööd 40-50h nädalas
Tasuta majutust suures majas!
Auto kasutamise võimalust
Head ja hoolivat ülemust

Lisainfo

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
28. november 2006

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.