Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138677

Talutööline Ida-Norrasse

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsitakse paari talutöödele.
Töö ülesanded: põhitöö loomadega, 300 lehma (toitmine, lüpsmine, hooldamine, karjatamine jms.), 4 tundi hommikul ja 4 tundi õhtul loomade eest hoolitsemine. Jooksvad talutööd.
Töötunnid: 40 h nädalas (soovi korral võimalus ka ületunde teha)

Ootused kandidaadile

talutöö kogemus
kogemus töötamisel loomadega
kogemus traktoriga töötamisel
inglise keele oskus suhtlustasandil
kohusetundlikkus ja töötahe
positiivne ellusuhtumine ja armastus talutöö ning loomade vastu

Ettevõte pakub

tasuta majutus
tasuta transporti sihtkohta ja tagasi
kohapeal võimalik autot kasutada
1000 EEK telefonikulude katteks
tervisekindlustust

Lisainfo

Tööaeg on kolm kuud järjest kohapeal , peale seda kaks nädalat Eestis puhkust.

Tööpakkumise number
#138677

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
25 000 - 28 000 EEK ( neto )

Oleme Norra personalivahendusfirma peakontoriga Tartus. Vahendame Eestist kvaliteetpersonali Norrasse, pannnes suurt rõhku tööotsija kvalifikatsioonidele, töökogemustele, keeleoskustele ja isikuomadustele. Samas oleme pidevas dialoogis Norra suurimate personalivahendusbüroodega ja otseste tööpakkujatega, püüdes leida meie tööotsijale sobiva ja väärilise töökoha. Kõiki töökuulutusi saab vaadata ja oma CV on võimalik sisestada MEIE KODULEHEKÜLJEL www.jobnorway.no

Vaata rohkem