Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138615

Taluabiline Norrasse

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

naisterahvale põhitöö loomadega liha- ja piima tootmisega tegelevas farmis (toitmine, lüpsmine, hooldamine jms.), lisaks igapäevased jooksvad talu majapidamistööd;

tööd umbes 50h nädalas kuni juunini 2008

Ootused kandidaadile

talutöö kogemus, kogemus töötamisel loomadega, inglise, saksa või skandinaavia keele oskus, kohusetundlikkus ja töötahe, positiivne ellusuhtumine ja armastus talutöö ning loomade vastu, soovitavalt kuni 45aastane naisterahvas

tasuta majutust, tasuta transporti sihtkohta ja tagasi, 1000 EEK telefonikulude katteks, tervise- ja reisikindlustust

Tööpakkumise number
#138615

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 25000 - 28000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
neto

Oleme Norra personalivahendusfirma peakontoriga Tartus. Vahendame Eestist kvaliteetpersonali Norrasse, pannnes suurt rõhku tööotsija kvalifikatsioonidele, töökogemustele, keeleoskustele ja isikuomadustele. Samas oleme pidevas dialoogis Norra suurimate personalivahendusbüroodega ja otseste tööpakkujatega, püüdes leida meie tööotsijale sobiva ja väärilise töökoha. Kõiki töökuulutusi saab vaadata ja oma CV on võimalik sisestada MEIE KODULEHEKÜLJEL www.jobnorway.no

Vaata rohkem