Värsked tööpakkumised

Taluabiline (naine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93478

Tööpakkumise number

93478

Töö kirjeldus

Talu Inglismaal võtab tööle abilise, kelle ülesandeks oleks kergemad talutööd nagu lehmade ja lammaste ja koerte eest hoolitsemine.
Algus kohe!

Nõudmised kandidaadile

  • Töö on mõeldud naisterahvale
  • Eelnev talutöökogemus koduloomadega
  • Hea inglise keel

Ettevõte pakub

Majutus talu poolt
Palk alates £5.35 tunnis
Vähemalt 28 tasustatud puhkusepäeva aastas
Leping 1 aastaks

Abel Staff aitab teid kogu asjaajamisel, nt Suurbritannias pangaarve avamisel, kindlustuse tegemisel jm. Abel Staff korraldab ka Teile vastu tulemise Londoni lennujaama ja sealt talusse edasi mineku.

Lisainfo

TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2007

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.