Värsked tööpakkumised

Taluabiline (naine)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86925

Tööpakkumise number

86925

Töö kirjeldus

Talu Inglismaal võtab tööle abilise, kelle ülesandkes oleks kergemad talutööd nagu loomade ja lindude eest hoolitsemine, ning ka talutoodete müümine turul. Seega peab olema hea inglise keele oskus, et klientidega suhelda.

Algus kohe!

Based in NORFOLK
General farm hand
Breeding farm Breeding RARE Breeds of animals
Must be a good all rounder pigs / cattle / poultry
young, fit & good English
working to help feed animals, sell produce at Farmers Markets.

Nõudmised kandidaadile

  • Töö on mõeldud naisterahvale
  • Eelnev talutöökogemus koduloomadega
  • Väga hea inglise keel
  • Autojuhiluba

Ettevõte pakub

Täistööaeg 5 ja pool päeva ja ametlik leping
Majutus omaette majakeses
Palk alates £5.75 tunnis
Töö meeldivate ja sõbralike talupidajate juures
Vähemalt 28 tasustatud puhkusepäeva aastas
Leping 1 aastaks

Abel Staff aitab teid kogu asjaajamisel, nt Suurbritannias pangaarve avamisel, kindlustuse tegemisel jm. Abel Staff korraldab ka Teile vastu tulemise Londoni lennujaama ja sealt talusse edasi mineku.

Lisainfo

TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Palun saatke oma cv INGLISE KEELES.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
28. november 2006
Brutopalk:
Alates 21000 EEK kuus

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.