Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #461709

TALLY WEIJL müüja-klienditeenindaja LASNAMÄE CENTRUMIS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Aktiivne suhtlemine klientidega
- Aktiivne teenindus
- Personaalne lähenemine klientidele;
- Kliendi vajaduste välja selgitamine;
- Kauba tundmine ja presenteerimine;
- Professionaalne müügitöö

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus kaubanduses
- Huvi moemaailma vastu
- Väga hea suhtlemisoskus
- Aktiivsus
- Iseseisva ja meeskonnatöö oskus
- Arvutioskus tavakasutaja tasemel
- Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Meeldivat töökeskkonda
- Väljaõpet
- Sõltuvalt töötulemustest võimalik preemia
- Arenguvõimalusi
- Soodustusi töötajate jaoks

Lisainfo

Palun saata oma CV e-posti aadressile proxim(at)online.ee või läbi CV-keskuse.

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#461709