Tallinna/Harju kojukande piirkonnajuht (tähtajaline tööleping)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187137

Tööpakkumise number

187137

Töö kirjeldus

• erinevate ajakirjandusväljaannete, reklaamide kojukande korraldamine määratud piirkonnas
• kojukande kvaliteedi kontroll ja tagamine
• lehekandjate värbamine, koolitamine, töösuhte vormistamine (alluvuses u 150 lehekandjat ning 2 kojukande korraldajat)
• lehekandjate tööaja- ja palgaarvestus
• kojukande korraldajate juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• positiivne ellusuhtumine
• inimeste juhtimise kogemus ning hea suhtlemis- ja kuulamisoskus
• eesti keele oskus väga heal tasemel ja vene kõnekeele valdamine
• väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office, MS Outlook)
• kesk-eri või kõrgharidus
• väga hea pingetaluvus
• isikliku auto igapäevane kasutusvõimalus

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist palka
• saavutustel põhinevat tulemustasu
• isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni
• nooruslikke töökaaslasi

Lisainfo

Pakume tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks. Kandideerimisel palume lisaks CV-le esitada motivatsioonikirja ja palgasoovi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2009
Kuulutus sisestati:
16. november 2009

on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise ja varahommikuse kojukandega. Meie kliendid on kõik Eesti suurimad ajalehed ja ajakirjad.