Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24227

Tallinna Vangla Vanglate Keskhaigla apteegi juhataja kt.

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

• Tallinna Vangla Vanglate Keskhaigla apteegi töö korraldamine
• Apteegi spetsialistide töö juhtimine
• Eesti vanglate ravimitega varustamise korraldamine, vastava arvestuse ja aruandluse pidamine

Ootused kandidaadile

• Erialane kõrgharidus (proviisor)
• Avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine
• Asjaajamiskorra aluste tundmine
• Oskus planeerida tööprotsessi
• Eesti keele valdamine kõrgtasemel
• Kahe võõrkeele oskus kesktasemel või ühe võõrkeele oskus kõrgtasemel
• Arvuti valdamine tööks vajalikul tasemel

Ettevõte pakub

• Stabiilset töötasu (palgaaste 25, võimalikud lisatasud)
• Huvitavat tööd
• Arengu- ja eneseteostusvõimalust
• Erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#24227

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
29. september 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem