Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200717

Tallinna Ülikooli rahandusosakonna sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:
- posti teel tulnud arvete skaneerimine ja e-arve partnerile edastamine;
- elektroonsete arvete kontrollimine ja edastamine partnerile;
- WebDesktopist elektroonsete arvete vastuvõtmine, registreerimine ja edasisuunamine kontaktisikutele;
- suhtlemine kontaktisikutega kõigis ülikooli ülesehitusüksustes arvete teemal;
- suhtlemine hankijatega ning nende teavitamine Tallinna Ülikoolile e-arvete saatmise võimalusest;
- muud sekretäri pädevusse kuuluvad jooksvad tööülesanded.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskeriharidus
- arvuti kasutamise oskus
- ausus, täpsus, korrektsus
- hea stressitaluvus, kannatlikkus ja koostöövalmidus
- võimeline täitma rutiinseid ülesandeid

Ettevõte pakub

- ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
- kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas
- konkurentsivõimelist töötasu, soodsaid puhkusetingimusi
- erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Esimesed kaks kuud osaline tööaega edaspidi täistööaeg.

Tööpakkumise number
#200717

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8000 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem