Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58400

Tallinna Ülikooli avatud ülikooli juhtimiskoolituse programmijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ülikooli juhtimisvaldkonna koolituskompetentside väljaselgitamine, prioriteetsete koolitusvaldkondade määratlemine;
  • koolitusprogrammide loomine koostöös ülikooli akadeemiliste üksuste ja partnerorganisatsioonidega;
  • süstemaatilise täienduskoolitustegevuse kävitamine ja turunduse korraldamine;
  • juhtimisvaldkonna koolitustegevuse koordineerimine ülikoolis;
  • uute koolituse sihtgruppide ja partnerorganisatsioonide leidmine, aktuaalse koolitusvajaduse väljaselgitamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus,
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel kõnes ja kirjas, inglise ja vene keele valdamine suhtlustasandil,
  • hea arvuti kasutamise oskus,
  • enesejuhtivus, aktiivsus ning väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
  • hea pingetaluvus ja vastutustundlikkus
  • orienteeritus tulemustele ja koostööle

Kasuks tuleb
  • koolituste korralduskogemus
  • juhtimisvaldkonna koolitusturu ja kõrgharidusmaastiku tundmine
  • teadmised turundusest
  • valmisolek töölähetusteks

  • huvitavat ja väljakutseterohket tööd avatud ülikooli meeskonnas
  • enesetäiendamise võimalust
  • motiveerivat palgaskeemi

Tööpakkumise number
#58400