Värsked tööpakkumised

Tallinna teller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172660

Tööpakkumise number

172660

Töö kirjeldus

Meie kliendid ootavad Sinult:
• sõbralikku, kiiret ja professionaalset klienditeenindust;
• nõu andmist ja ootustele vastavate lahenduste pakkumist;
• pangatoodete ja teenuste aktiivset tutvustamist ja müüki.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
• kõrgharidust või selle omandamist hiljemalt kevadel 2009;
• väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
• vene keele ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
• väga head suhtlemisoskust ning eelnevat klienditöö kogemust;
• pingetaluvust ja oskust oma aega efektiivselt juhtida;
• orienteeritust koostööle ning valmisolekut aktiivseks meeskonnatööks.

Meie tiimi tellerid on:
• ausad, avatud ja professionaalsed;
• proaktiivsed, eesmärgipärased ja koostöövalmid tegutsejad;
• vastutustundlikud ja korrektsed, kiired ja täpsed töös arvuti ja sularahaga;
• õpihimulised, huvitatud töö – ja majandusalaste teadmiste täiendamisest ja enese arendamisest.

• juhtiva finantsettevõtte võimalusi eneseteostuseks, arenguks ja väljakutseteks;
• oma ala ekspertide tiimi toetust väljaõppeks ja professionaalsuse hoidmiseks;
• selgeid sihte ja väärtusi, kuhu koostöös klientidega püüelda;
• häid töötingimusi ja motiveerivat tasupaketti;
• täielikku väljaõpet ja tasuta erialast keelekoolitust.

Lisainfo

Soovides meile tööle tulla, palume Sul täita hiljemalt 26. jaanuaril 2009 telleri konkursi personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Tule tööle > Teller(Tallinn) või saada oma CV läbi CV Keskuse veebi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2009

Kui Sa oled väga hea teenindaja, aga tahad saada veel paremaks, siis tule meile
telleriks!

Pakume Sulle tõsist väljakutset meie Tallinna kontorites
(lapsehooldusel oleva töötaja asendamiseks).