Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65084

Tallinna Raekoja Raevaht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* läbipääsurežiimi teostamine
* turvalisuse tagamine klientidele ja personalile
* turvalisust tagavate tehniliste vahendite jälgimine ja kasutamine
* kliendi valveobjekti ohutuse ja puutumatuse tagamine
* külaliste vastuvõtmine ja ärasaatmine
* sissetulevatele kõnedele vastamine ja nende suunamine

Ootused kandidaadile

- vanus 21-40 aastat
- EV kodanik
- füüsiliselt heas vormis
- hea eesti keele oskus
- inglise ning soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
- hea koormus- ja stressitaluvus

Ettevõte pakub

- paindlikku töögraafikut
- meeldivat seltskonda
- stabiilset palka
- arendavat ja huvitavat töökeskkonda
- ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
- enesetäiendamise võimalusi
- häid töötingimusi
- kindlat töökohta
- tööaega graafiku alusel
- tööd noores ja meeldivas kollektiivis
- firmasisest arenguvõimalusi

Lisainfo

Kandideerijatel palume tulla tööpäeviti kella 10-16:00 meie kontorisse. Kaasa võtta pass või ID-kaart ja haridust tõendav dokument.

Tööpakkumise number
#65084