Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302860

Tallinna puiduterminali laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientide asjatundlik teenindamine puitmaterjali ostul ning transpordi korraldamisel
- sae- ja höövelmaterjali ladustamine ja lähetuste komplekteerimine

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima puiduhariduse või ehituskogemusega noori, kel soovi õppida meie tooteid tundma ning jätkata sobivuse korral tulevikus puitmaterjalide
müügikonsultandina

Ettevõte pakub

- õppimis- ja arenguvõimalusi
- sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda

Lisainfo

Töö asukoht: Raitwood Tallinna puiduterminal Laabi külas Harjumaal. Tööaeg: E-R 8.30-17.30.
Kasuks tuleb tõstuki juhtimise oskus.

Tööpakkumise number
#302860

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
26. märts 2013

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu tööstus- ja ehitusklientidele Euroopas, Kaug-Idas ja Austraalias. Ettevõtte tootmisbaas ning juhtimine paiknevad Tartu lähedal Reolas.

Eesti tööstus- ja ehituskliente teenindame Tartu ja Tallinna müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel.

Vaata rohkem