Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #814432

Tallinna postikullerite värbamispäev iga kolmapäev kell 10:00.

2
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oleme rõõmuga valmis Sulle pakkuma
- paindliku tööajaga täiskohaga tööd graafiku alusel 5 päeva nädalas E–L algusajaga 7:30–8:30 ning lõunapausi endale sobival ajal
- liikuvat tööd sorteerides ja kohale toimetades postisaadetisi (kirjad, ajalehed, ajakirjad, reklaampost, tähitud kirjad, väikepakid jms)
- töötamiseks ettevõtte autot, tööriideid ning tööjalatsite ostuks kompensatsiooni
- võimalust teha karjääri tegusas ja rõõmsas ettevõttes

Ootused kandidaadile

Ootame Sind tiimi, kui Sa
- omad B-kategooria juhtimisõigust ning valdad suhtlustasandil eesti keelt

Tule värbamispäevale Omniva peakontorisse aadressil Pallasti 28, Tallinn.

Värbamispäeval teeme sulle ülevaate Omnivast, postikulleri ametikohast, tutvustame ettevõtte poolt pakutavat väärtuspakkumist ning soovi korral lepime koheselt kokku ka töövarjupäeval osalemise. Üritus on planeeritud kestma kuni poolteist tundi.

Värbamispäev toimub igal kolmapäeval kell 10:00. Kohtume juba varsti!

Tööpakkumise number
#814432

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem