Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21628

Tallinna piirkonna müügiinsener (2)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte müügitegevuse arendamine läbi eesmärgipärase klienditeeninduse ja aktiivse müügitöö oma piirkonnas.

Ootused kandidaadile

  • tehniline taiplikkus (erialase töökogemuse või erihariduse näol)
  • vene keele valdamine emakeelena (1 töökoht)
  • eesti keele valdamine emakeelena (1 töökoht)
  • hea inglise või soome kõnekeele oskus
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoksus
  • meeskonnatöö valmidus ja hea pingetaluvus
  • aktiivsus ja tulemustele orienteeritus

Kasuks tuleb:
eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust ja vastutusrikast tööd
  • konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat töötasu
  • head töökeskkonda ja firmasisest väljaõpet

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega personaliotsingu firmasse PerspectivEst aadressil: info@perspectivest.ee.

Tööpakkumise number
#21628

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2003
Kuulutus sisestati:
16. mai 2003

Alas-Kuul AS on 1993.a. loodud tööstusseadmete ja -komponentide müügi- ja teenindusfirma, mis tegutseb Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Ettevõtte koostööpartnerid on maailmas oma ala juhtivad tööstusseadmete ja -komponentide valmistajad SKF, Atlas Copco, SEW, Eurodrive, ESAB, Rexnord, Sandvik, Parker Hannifin, Legris jt.

Vaata rohkem