Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137263

Tallinna osakonna tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Anname Sulle võimaluse:

  • efektiivselt korraldada ja juhtida Harju maakonna lõuna ning lääne suunda teenindavate bussijuhtide (ca 50) igapäevast tööd
  • tagada kvaliteetne teenuse osutamine Harju maakonda teenindavatel liinidel
  • hoida ja arendada usalduslikke kliendi- ja koostöösuhteid
  • tagada kulude efektiivne juhtimine
  • anda oma panus osakonna eesmärkide täitmisel ja tulemuslikkuse saavutamisel

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • kõrgharidust (soovitavalt majandus- või tehnikaalane)
  • eelnevat protsesside või inimeste juhtimise kogemust
  • väga head planeerimis- ja organiseerimisoskust
  • eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil
  • tehnilisi teadmisi, oskusi ja kogemusi (transpordisektoris)
  • pingetaluvust, kiiret otsustusvõimet

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd edukas ettevõttes
  • noort, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#137263

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2008

Seoses riigihanke konkursi Harju maakonna lõuna ja lääne suunal edukaks osutumisega otsib Mulgi Reisid AS oma meeskonda Tallinna osakonna tegevjuhti.

Vaata rohkem