Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221486

Tallinna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete haldamine ja arendamine, uute klientide leidmine.

Ootused kandidaadile

aktiivne ja motiveeritud suhumine
täpsus ja kohusetundlikkus
hea suhtlemisoskus
lojaalsus
arvuti kasutamise oskus
B- ja C kategooria autojuhilubade olemasolu
hea vene suhtluskeele oskus, kasuks tuleb inglise keele oskus
eelnev müügitöö kogemus samas valdkonnas
kõrg- või eriharidus

Ettevõte pakub

motiveerivat ja huvitavat tööd
häid töötingimusi
ametialast koolitust
kaasaegseid töövahendeid
võimalust eneseteostuseks
tööle väärilist tasu

Tööpakkumise number
#221486

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. märts 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011

Falleroon OÜ on Eesti erakapitalil põhinev autokaupade jae – ja hulgimüügifirma, mis tegeleb peamiselt õlide, määrdeainete, autokeemia, varuosade ja tööriistadega. Omame ka kahte jaemüügi kauplust - Tartus ja Räpinas.

Teeme koostööd autokaupluste, -esinduste, -teeninduste, kütusetanklate ja tööstusettevõtetega. Klientidele püüame pakkuda heatasemelist teenindust, laia kaubavalikut ning omapoolset tõhusat tuge müügi edendamiseks - koostööpartnerite rahulolu määrab ka meie tuleviku.

Vaata rohkem