Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154561

Tallinna müügiesinduse assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • korraldab müügiesinduses tööd ja klienditeenindust ning asjaajamist
  • vormistab müügi- ja kaubavarude tellimusi
  • töötab andmebaasidega, tegeleb kaupade arvestuse ja aruandlusega
  • vastutab tootenäidiste väljapanekute ja kollektsioonide uuendamiste eest
  • toetab ja teenindab müügijuhte
  • tagab kontori tehnilise toimimise ja vajalike vahenditega varustatuse

Ootused kandidaadile

  • soov teha müügitööd ja teenindada kliente
  • väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • valmisolek iseseisvalt otsustada, tegutseda ja vastutada
  • kohusetunne ja täpsus
  • loovus ja ambitsioonikus
  • hea arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara tasandil
  • lõpetatud kesk- või keskeriharidus
  • eesti keele hea väljendamise ja kirjutamise oskus
  • vene kõnekeele oskus

  • stabiilset ja perspektiivikat töökeskkonda arenevas firmas
  • sõbalikku ning töökat kollektiivi
  • head asukohta ja tasuta parkimist

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • varasem töökogemus müügiassistendi või -sekretärina
  • autojuhiloa olemasolu

Tööpakkumise number
#154561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
Kandideerimisavalduses märkida palgasoov

AS EPP tegutseb alates 1991. aastast ja on hulgikaubanduse turul tuntud kooli-, kodu- ja tervisekaupade atraktiivse tooteportfelli ja kvaliteetse logistikateenuse poolest. Ettevõtte missiooniks on rikastada jaekaubandust maailmas tuntud kvaliteetsete toodetega ja tagada nende kättesaadavus kaubandusvõrgust. Firma müügiosakond asub Tallinnas Mustamäe teel ja aktiivsed müügiesindajad tegutsevad Eesti erinevates maakondades.

Vaata rohkem