Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669725

Tallinna Lasteaia Naksitrallid direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uues Tallinna Lasteaias Naksitrallid (Järveotsa tee 33) väärtustatakse eesti lastekirjandust, keskkonnahoidu, hoolivust, koostööd, sallivust ja loovust.

Ootused kandidaadile

  • vastavus haridusministri 26. augusti 2002 määruses nr 65 “ Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded” sätestatud nõuetele;
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
  • koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus;
  • õpi- ja otsustusvõimelisus;
  • analüüsi- ja planeerimisoskus.

Kandideerimiseks palume esitada järgmised dokumendid:

  • avaldus;
  • elulookirjeldus;
  • ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad;
  • kandidaadi visioon ja tegevuskava haridusasutuse direktorina;
  • muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Kandidaadi isikuandmete töötlemisel lähtume Tallinna Linna andmekaitsetingimustest https://www.tallinn.ee/Andmekaitsetingimused

Tööpakkumise number
#669725

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
27. september 2020

Tallinna Haridusamet korraldab Tallinna linna alus-, üld, huvi- ja kutsehariduse valdkonda. Tallinna Haridusameti haldusalas on kokku 194 munitsipaalharidusasutust

Vaata rohkem