AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

| |
Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
Linn: Tallinn
Aadress: Uuslinna 10
Firma koduleht: http://www.tlmk.ee/
38 774
Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
Linn: Tallinn
Aadress: Uuslinna 10
Telefon: 56882448- Ada
Firma koduleht:  http://www.tlmk.ee/
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Aktiveeri teavitus Väljas Lülita teavitus sisse ja anname Sulle märku, kui antud ettevõte on avaldanud uusi tööpakkumisi. Teavituskiri väljub kord nädalas.
Tööpakkuja tutvustus:

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav kutseõppeasutus. Päevasel ajal õpivad põhihariduse baasil õppijad ning õpilased põhikoolist ja gümnaasiumist. Õhtusel ajal õpivad keskhariduse baasil õppijad. Õppekeeleks on eesti ja vene keel. Aastatel 2012-2015. aastal renoveeriti kõik töökojad ning need on nüüd sisustatud kaasaegsete seadmete ja töövahenditega. Koolil on renoveeritud ka teoreetilise õppetöö klassid, spordisaal, aula, infokeskus jm. Kaasaegsed õppe- ja puhkeruumid loovad parema õpimotivatsiooni ja hea töise õhkkonna. Otsime oma meeskonda professionaalseid ja ettevõtlikke kutseõpetajaid, kellel on huvi töötada noortega ning neile edasi anda oma teadmisi ja oskusi. Igal aastal on meile tööle tulnud noori ja hakkajaid erialaspetsialiste, kelle sõnul: „Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis on kaaseaegsed töötingimused, abivalmis ja sõbralik kollektiiv ning väga head võimalused enesearendamiseks!“ Töötajad toovad kooli tugevustena välja projektides (k.a rahvusvahelistes) osalemise võimalused, vaheldusrikka töö, pika puhkuse suvel ning stabiilsuse töös. Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool viib läbi täiskasvanutele täiend- ja ümberõpet. Korraldame kvaliteetseid koolitusi ettevõtete töötajatele, eraklientidele. Täiskasvanute täiendkoolitusi viivad läbi meie professionaalsed kutseõpetajad, kellele pakub selline võimalus vaheldust igapäevatööle ning täiendavat sissetulekut. Ainukese koolina vabariigis on kool sertifitseeritud keevituse valdkonna koolituse läbiviimise alal ning omab eurokeevitussertifikaatide väljaandmise õigust, lähtudes eeskirjadest DVS 1191 ja DVS 1192. Koolil on vabariigis parimad torutööde õpetamise tingimused. Oleme kindlad, et Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on arenev ja jätkusuutlik organisatsioon!Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit