2023-08-23 14:48:55

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

https://mehaanikakool.ee/et

Tööpakkuja tutvustus

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav kutseõppeasutus.
Asume Tallinnas, kesklinna lähistel, Kadrioru pargist 10 min jalutuskäigu kaugusel. Meie koolis õpib üle 800 õpilase kutsehariduse või kutsekeskhariduse õppekavadel, lisaks põhikooli- ja gümnaasiumi valikainete õppijad.Pakume laialdast valikut täienduskoolitusi autotehnika, ehituse, automaatika, metallitöötluse ja keevituse valdkonnas.
Kooli õppekeskkonnas on suurepärased tingimused teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskuste õpetamiseks,sportimiseks ja huvitegevusteks. Uus õpilaskodu avab oma uksed kooli 50. juubeliks 01.septembril 2021.
Meile tööle tulnud noored, hakkajaid erialaspetsialistid hindavad kõrgelt kaaseaegseid töötingimusi, abivalmis ja sõbralikku kollektiivi ning häid tingimusi enesearendamiseks. Tagame vaheldusrikka töö, pika suvepuhkuse, loome võimalusi erialaseks stažeerimiseks nii kohalike tööandjate juures, kui ka välisriikides.
Ootame meiega liituma asjatundlikke ja ettevõtlikke kutseõpetajaid, kellel on huvi oma teadmisi ja oskusi edasi anda, luua eriala õppimisest ja õpetamisest edulugusid!

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool tööpakkumised