Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684539

Tallinna lähim golfikeskus otsib särasilmset teenindusstaari!

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle meeldib inimestega suhelda. Oled särasilmne ja rõõmsameelne. Sa ei karda müügikõnesi. Oled meeskonda kuuluvusega.

Juhul kui Sul need omadused olemas ootame Sind liituma meie kollektiiviga.

Tööaeg märts-oktoober 2021

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • Head suhtlust
  • Energilist ja rõõmsameelset olekut
  • Esmaklassilist klienditeenindust
  • Orienteeritud parimate tulemuste saavutamisele
  • Töötahet
  • Kasuks soome ja/või vene keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Ägedaim hooajalise töö kogemus
  • Põhjalik väljaõpe
  • Alati abistav ja motiveeriv meeskond
  • Tasuta golfiõpe ja mängimine
  • Paindlik tööaeg vastavalt graafikule lahtiolekuaegadel
  • Motiveeriv töötasu

Tööpakkumise number
#684539

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2021

Rae Golf Tallinna lähim golfiväljak, kuhu on mängima oodatud nii algajad kui edasijõudnud. Meil on lisaks 18 rajalisele väljakule ka üks kaasaegsemaid harjutus range Euroopas ning mitmeid harjutusalasid. Meie mängijad saavad einestada golfiklubi restoranis ning lõõgastuda suitsu- ja soome saunas. Meie väljakule on iseloomulik sõbralik ja positiivne keskkond, kus tunneb ennast oodatuna iga külastaja.

Vaata rohkem