TALLINNA KESKLINNAS ASUV HOSTEL OTSIB KORISTAJAT Ищем горничную в хостель

CVKeskus.ee klient
4.9 - 6.6 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Tallinna kesklinnas asuv Paksu Margareeta Hostel otsib koristajat. Tööaeg graafiku alusel 5 korda nädalas ka nädalavahetused.

Tööülesanneteks on hosteli koristamine pärast külaliste lahkumist (sh põrandapesu, WC ja duširuumide koristus, voodilinade vahetus, samuti ka hosteli üldkasutatavate ruumide korrashoid - koridorid, köök, duširuumid jms). Väljaõpe kohapeal.

Oписание работы
Дружелюбный коллектив хостеля в центре Таллинна ищет в свою команду уборщицy. Работа 5 раз в неделю (включая по выходным).

Работа состоит из уборки комнат хостеля после выездa гостей (сбор мусора, мытьe полов, уборка туалетa и душевoй комнаты, смена постельного белья, уборка в зонах общего пользования). Обучение на месте.

Ootused kandidaadile

- usaldusväärsus, süsteemsus, järjepidavus, täpsus
- hea füüsiline vorm

Требования к кандидату
- ответственность, любовь к чистотe, системность, последовательность, точность
-xорошая физическая форма

Ettevõte pakub

- osalise koormusega töökohta sõbralikus kollektiivis
- toetavat meeskonda
- tunnipalka 4,9 - 6,6€ (bruto)

Фирма предлагает
- Частичную рабочую занятость и весёлый коллектив
- зарплатy 4,9 - 6,6€ (брутто)