Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179847

Tallinna ja Põhja-Eesti piirkonna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
* Aktiivne müügitöö nii olemasolevate kui uute klientidega. Aktiivne müügitöö hõlmab ka kliendikülastusi, kohapealset kliendi nõustamist, kliendipõhiseid lahenduste leidmisi;
* Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine, andmebaaside pidev täiendamine;
* Hinnapakkumiste koostamine, läbirääkimised klientidega;
* Müügistrateegia väljatöötamine ja analüüs;
* Tootearendus.

Ootused kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
*NB! Väga head kogemust aktiivses müügitöös
* head inimeste tundmist läbi nendega töötamise kogemuse;
* algatus- ja vastutusvõimet, loovat lähenemisviisi;
* arvuti kasutamise oskust - heal tasemel tekstitöötlusprogrammide tundmist;
* ausust ja kohusetundlikkust;
* eesti, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
* head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, väga head veenmisvõimet ja julgust läheneda nii suuremale kui väiksemale kliendile !!! ;
* iseseisvust;
* süsteemsust oma töö korraldamises.

Ettevõte pakub

* toetavat, asjalikku ja sõbralikku kollektiivi;
* huvitavat ja vastutusrikast tööd;
* tulemustele orienteeritud konkurentsivõimelist palgasüsteemi;
* autokompensatsiooni.

Lisainfo

Ettevõttega võid lähemalt tutvuda aadressil: www.pakendikeskus.ee

Tööpakkumise number
#179847