Värsked tööpakkumised

Tallinna äriteeninduse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152611

Tööpakkumise number

152611

Töö kirjeldus

suhtlemine klientidega;
müügitellimuste vormistamine;
infoliikumise korraldamine;
müügimeeskonna assisteerimine.

Nõudmised kandidaadile

täpsus ja korrektsus;
väga hea organiseerimisvõime ja koostööoskus;
arvutikasutamise oskus;
hea eesti keele oskus ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Väärtustame oma töötajaid igati, pidades neid meeles ka näiteks pulmade, lapse sünni ja koolimineku puhul. Anna oma panus Eesti kõige kiiremini areneva ettevõtte laienemisse, millega kaasnevad huvitavad väljakutsed ning võimalus enesearendamiseks. Pakume Sinu pingutusi ja töötulemusi arvestavat konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008

Kui otsid head töökohta ning tahad oma teadmisi täiendada ja teistega jagada, siis oled Sina see, keda ootame oma professionaalsesse ja sõbralikku kollektiivi.