Värsked tööpakkumised

Tallinn C ja CE kategooria autojuhid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545542

Tööpakkumise number

545542

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda C ja CE kategooria autojuhte (toidu, esmatarbe- ja tööstuskaubad)

Tööülesandeks:
ALGUSEGA TALLINN
kaupade peale- ja mahalaadimine ning õigeaegne kaubatarne
saatedokumentide vormistamine ja kauba kontrollimine
veoki puhtuse tagamine (nii seest kui väljast)
Tööpäevad E-R

Nõudmised kandidaadile

Korrektsus
Hea suhtlemisoskus
Tehniline taip
Eelnev autojuhi töökogemus !!

Omalt poolt pakume pikaajalist töösuhet, toredat kollektiivi ning konkurentisvõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. august 2018
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2018

Via Express on transpordi- ja logistikaettevõte, kelle prioriteediks on kliendikesksus.
Meie klientideks on peamiselt alkoholi-, toidu- ja esmatarbekaupade tootjad, maaletoojad, hulgi- ja jaemüüjad, kes vajavad kaupade jaotusega seotud logistikateenuseid.
Via Express pakub kvaliteetseimat ja kogu Eestit katvat logistika- ja jaotusveoteenust !