Tallink City hotelli vastuvõtu administraator
Tööpakkumise number #834318

Tallink Grupp AS
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Värskelt renoveeritud neljatärnihotell Tallink City asub otse linnasüdames ja on armastatud peatuspaik nii kohalike kui väliskülaliste seas. Hotelli sisekujunduses kohtuvad duaalsused – kesklinn ja looduslähedus, tehniline areng ja naturaalsus, kiirus ja rahulikult kulgev aeg. Eriilmelisi elamusi loome restoranis City Grill House, efektsete kokteilide poolest tuntud lobby-baaris, õdusal lõõgastusalal ja vahval lastealal ning ainulaadsel terviserajal. Kogu meie maja maagia teevad teoks tõelised oma ala talendid.

Võta ühendust ja tule tööle!
Lisainfot annab Artur Karl Heiskala: +372 5560 5008

Kelli, teenindaja ja turunudspraktikant: „Mulle meeldib, et saan siin ühendada töö, õpingud ja eraelu. Suures ettevõttes töötades on mul võimalik erinevaid ameteid proovida. Samuti on mul kindlustunne, et olen siin hoitud. Tänu väga erinevatele soodustustele saan ka oma lähedasi üllatada. Omamoodi legendaarseks on saanud meie reisid Rootsi ja lõbusad sünnipäevad Itaalia restoranis.“

Ootused kandidaadile

  • oled tähelepanelik, leidlik ja kirglikult külalislahke – eriliste hetkede looja;
  • sinu külalised ja töökaaslased saavad sinu peale kindlad olla ning keerulises olukorras suudad ka jänese kübarast välja võluda;
  • teed ennast arusaadavaks nii eesti kui inglise keeles, kasuks tuleb soome ja vene keele oskus;
  • hindad paindliku graafikuga tööd, mis võib tähendada näiteks suahiili keele õppimist esmaspäeva pärastlõunal ja külaliste vastuvõttu pühapäeval.

  • suurepärased, humoorikad ja ühtehoidvad töökaaslased ning moodne töökeskkond;
  • koolitused ja võimalus kasvada uutes rollides;
  • sissepääs maailma, kus saad uusi teadmisi erinevate kultuuride kohta;
  • mõistlik töötasu ning kopsakas motivatsioonipakett maal ja merel, millest saavad osa nii sinu pere kui sõbrad.

Tööpakkumise number
#834318

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
Tallink City hotelli vastuvõtu administraator Tallink City hotelli vastuvõtu administraator

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR GoHotels OÜ
VASTUVÕTU ADMINISTRAATOR GoHotels OÜ • Tallinn
Tallinn
TALLINK SPA & CONFERENCE HOTELLI ÖÖADMINISTRAATOR Tallink Grupp AS
TALLINK SPA & CONFERENCE HOTELLI ÖÖADMINISTRAATOR Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
TEENINDAJA (CITY GRILL HOUSE) Tallink Grupp AS
TEENINDAJA (CITY GRILL HOUSE) Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
ÖINE VASTUVÕTUADMINISTRAATOR VON STACKELBERG HOTELL TALLINNAS Unique Hotels Group
ÖINE VASTUVÕTUADMINISTRAATOR VON STACKELBERG HOTELL TALLINNAS Unique Hotels Group • Tallinn
Tallinn
HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA Hilton Tallinn Park
HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA Hilton Tallinn Park • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki