Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55623

Taksojuht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Perefirma vajab 2 taksojuhti Edela-Inglismaale. Töö on 2 mehele sama takso peale vahetustega.

Vajalik on hea inglise keel ja kaardilugemise oskus.

Inglismaal tuleb teha taksojuhi litsents ja see võtab aega 4-6 nädalat- sellel ajal anatkse teha muud tööd, kuna taksot tohib juhtima hakata alles siis, kui litsents käes.

Taksojuht saab 60% klientide makstud sõidutasust, firma saab 40%. Ehk siis taksojuht teenib umbes £300-600 nädalas. Taksojuht maksab kütuse eest ise.

Firma maksab kindlustust, makse, ülevaatuse ja parandustööde eest.

Nii tellimussõidud kui ka võib võtta tänavalt kliente peale.

Ootused kandidaadile

  • Vanus alates 25 a
  • Eelnev taksojuhi kogemus
  • Kriminaalselt karistamata
  • B-kategooria juhiluba
  • 2 soovituskirja praeguselt/eelmistelt tööandjatelt
  • ELi liikmesriigi kodaniku pass
  • Inglise keel heal tasemel

Ettevõte pakub

  • Leping 12 kuuks
  • Täistööaeg
  • Palk £ 300-600 nädalas
  • Makstud puhkus 28 päeva aastas
  • Abi Suurbritannia taksojuhi litsentsi tegemisel
  • Firma maksab takso kindlustuse, parandustööd jms.
  • Täielik abi Suurbritannias elamise ja töötamise küsimustes
  • Majutus firma poolt
  • Firma poolt tullakse lennujaama vastu.

Lisainfo

  • Palun saatke meile oma INGLISKEELNE CV ja tulge vestlusele Tallinna kontorisse Narva mnt 63.

  • Rohkem informatsiooni nii Abel Staffi kui Suurbritannias töötamise kohta leiate meie koduleheküljelt www.abelstaff.com

  • PALUN PANGE TÄHELE, ET TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Tööpakkumise number
#55623
Taksojuht