Värsked tööpakkumised

Taksojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54340

Tööpakkumise number

54340

Töö kirjeldus

Perefirma vajab 2 taksojuhti Edela-Inglismaale. Töö on 2 mehele sama takso peale vahetustega.

Vajalik on hea inglise keel ja kaardilugemise oskus.

Inglismaal tuleb teha taksojuhi litsents ja see võtab aega 4-6 nädalat- sellel ajal anatkse teha muud tööd, kuna taksot tohib juhtima hakata alles siis, kui litsents käes.

Taksojuht saab 60% klientide makstud sõidutasust, firma saab 40%. Ehk siis taksojuht teenib umbes £300-600 nädalas. Taksojuht maksab kütuse eest ise.

Firma maksab kindlustust, makse, ülevaatuse ja parandustööde eest.

Nii tellimussõidud kui ka võib võtta tänavalt kliente peale.

Nõudmised kandidaadile

• Vanus alates 25 a
• Eelnev taksojuhi kogemus
• Kriminaalselt karistamata
• B-kategooria juhiluba
• 2 soovituskirja praeguselt/eelmistelt tööandjatelt
• ELi liikmesriigi kodaniku pass
• Inglise keel heal tasemel

Ettevõte pakub

• Leping 12 kuuks
• Täistööaeg
• Palk £ 300-600 nädalas
• Makstud puhkus 28 päeva aastas
• Abi Suurbritannia taksojuhi litsentsi tegemisel
• Firma maksab takso kindlustuse, parandustööd jms.
• Täielik abi Suurbritannias elamise ja töötamise küsimustes
• Majutus firma poolt
• Firma poolt tullakse lennujaama vastu.

Lisainfo

• Palun saatke meile oma INGLISKEELNE CV ja tulge vestlusele Tallinna kontorisse Narva mnt 63.

• Rohkem informatsiooni nii Abel Staffi kui Suurbritannias töötamise kohta leiate meie koduleheküljelt www.abelstaff.com

• PALUN PANGE TÄHELE, ET TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2005
Kuulutus sisestati:
2. november 2005
Brutopalk:
Alates 30000 EEK kuus

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.