Värsked tööpakkumised

Taksojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192099

Tööpakkumise number

192099

Töö kirjeldus

Pakume tööd taksojuhtidele nii OMA AUTODEGA kui ka isiklikku TAKSOVEOLUBA OMAVATELE TAKSOJUHTIDELE RENDIAUTODEL!
Taksoveoluba mitteomavatele kandidaatidel võimalus osaleda koolitusel ning Tallinna Transpordiametis taksoeksami sooritanutele garanteerime töö.
Firma kindlustab 100% raadiotööga 24 h, s.t et ei ole taksopeatustes seismist.
Töökeskkond on pingevaba ja sõbralik. Autod on suuremalt jaolt uued TOYOTA AVENSISED ja COROLLAD.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav Taksoveoloa olemasolu või kandidaadi vastavus selle taotlemise nõuetele:
Ei sobi esmase juhiloga kandidaadid.
Juhistaaži vähemalt 3 aastat.
Ei sobi kandidaadid, kellel on üle kahe liiklusrikkumise või kellel on krim. karistuse kandmisest möödunud vähem kui 5 aastat.
Hea eesti keele oskus suhtlustasandil.
Soovitatav on varasem töökogemus autojuhina, veel parem kui taksojuhina.

Ettevõte pakub

Raadioväljakutsed kindlustatud 24 h ööpäevas!
Parimatele taksojuhtidele pakume ka auto väljaostu võimalust või abistame liisingu saamisel.
Aitame nõu ja jõuga taksotööks vajalike paberite hankimisel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. märts 2010
Kuulutus sisestati:
10. märts 2010
Lisainfo palga kohta:
tulemuspalk

Tule tööle REVAL TAKSO taksojuhiks!

PAKUME TÖÖD KA OMA AUTOGA TAKSOJUHTIDELE!

SUL EI OLE VEEL TAKSOVEOLUBA? Võta ühendust REVAL TAKSOga. Anname nõu ja aitame dokumendid korda ajada!
Sul on juba TAKSOVEOLUBA olemas? Siis tule tööle kasvõi juba täna!
Töö UHIUUTEL TOYOTA AVENSISTEL ja TOYOTA COROLLA 2010 a mudelitel, millel rikkalik mugavusvarustus.

TULE REVALISSE!